• Home
  • Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień
  • Opinie

Opinie

Księga pamiątkowa:

Poniżej zamieściliśmy kilka refleksji naszych byłych klientów, którzy tak o to wspominają swój pobyt w Ośrodku i wrażenia z odwiedzin po terapii:

Mój pobyt w ośrodku wspominam pozytywnie, ponieważ gdy tutaj jechałem to myślałem, że będzie nieprzyjazna atmosfera, itp. Było wręcz odwrotnie. Terapeuci społeczność byli bardzo otwarci i pomocni. Zżycie indywidualnych terapeutów i pacjentów tworzyło pozytywną atmosferę i ułatwiało terapię – to było bardzo pomoce. Przez pobyt w środku wiele w sobie zmieniłem, m.in. przestałem palić papierosy, moje relacje z rodzicami radykalnie się zmieniły. Oczywiście na lepsze. Zmieniłem też swoje zachowanie i system wartości. A przede wszystkim radzę sobie z nałogiem. 

Emil, lat 20. Dobrze czułam się mogąc znów uczestniczyć w życiu Ośrodka. Przypomniała sobie ile trzeba włożyć siły, aby wyjść z tego nałogu. Cieszyłam się, że znów mogę porozmawiać z terapeutami. Pomocne były też dla mnie zajęcia dla neofitów. Słuchając pomysłów innych na trzeźwe życie mogę sama zacząć z nich korzystać. Mogłam zatrzymać się w Ośrodku przez pewien czas, żeby znaleźć mieszkanie i pracę. Czas spędzony tutaj i atmosfera wprawiają mnie w dobry nastrój. Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, a przebywając w towarzystwie neofitów i wolontariuszy mogłam zyskać nowe, trzeźwe towarzystwo. Pobyt tutaj dodał mi energii i sił do dalszego działania. 

Iza, lat 18 Ośrodek jest położony w bardzo miłym i spokojnym miejscu dokoła lasss i cisza ;) na terenie ośrodka znajduje się wiele ładnych kwiatów drzewek itp...!!! Elastyczne godziny pracy bo jest tylko 3 h godziny pracy od poniedziałku do piątku a w sobotę generalne porządki w ośrodku, NIEDZIELA WOLNA ;) codzienne sprzątanie pomieszczeń socjalnych w ośrodku jest norma planu dnia !!! wiadomo sie brudzi sie sprzata !! bardzo miła i sympatyczna kadra terapeutyczna... pomocna i ciekawa ;) plan dnia jest bardzo dobrze zorganizowany uczy nas systematyczności , umiejętności zaplanowaniu sobie wolnego czasu oraz odpowiedzialności za drobne rzeczy na początku, z czasem ta odpowiedzialność narasta ;)jest odpowiednia ilość czasu wolnego i odpowiednia ilość czasu na zajęcia ,prace itp..!! Moim zdaniem CMOLU jest bardzo dobrym ośrodkiem ponieważ nikt tam nie jest lepszy !! wszyscy są równi i zgrani !!! Polecam ten ośrodek !!! 

Karol !! 

Drukuj

All for Joomla All for Webmasters