Zjazd Absolwentów

Za nami już 139 zjazd absolwentów. 7 października 2017 r. w Oddziale stawili się wszyscy, którzy cenią atmosferę tego miejsca. 15 absolwentów odebrało dyplomy ukończenia całego programu terapeutycznego. Wszystkim gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu drogą trzeźwości!Tradycją naszych spotkań stały się występy oddziałowego barda - Tadeusza AA. Naładowane baterie powinny wystarczyć do 9 grudnia, wówczas odbędzie się kolejny, świąteczny zjazd.

A już za tydzień w dniach 14-15 października odbędą się 45 rekolekcje. Wszystkich pragnących poczuć atmosferę tego miejsca oraz podzielić się z nami swoim doświadczeniem zapraszamy na zjazd oraz rekolekcje!

 

Terminy Zjazdów Absolwentów 2017

Podajemy do wiadomości terminy zjazdów absolwentów w Oddziale Odwykowym Całodobowym, na rok 2017:

Zjazdów Absolwentów 2017
5 sierpnia (mityng nocny AA godz.19.00)
7 października
9 grudnia

Rekolekcje
14 – 15 października

Czerniewicki Dzień Dziecka
10 czerwca

131 Zjazd absolwentów

Rok 2016 rozpoczęliśmy od 131 zjazdu absolwentów. Jak zwykle nasi drodzy absolwenci licznie przybyli, aby spędzić wspólnie czas oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z trzeźwego życia. Zostały wręczone dyplomy dla pierwszych absolwentów, którzy ukończyli program After Care w tym roku. Również w lutym, w oddziale, odbyły się 42 rekolekcje wielkopostne.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2
All for Joomla All for Webmasters