Dzień dziecka

W Dniu 20.06.2015 r. odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbywała się w godzinach 10 – 16. Pogoda w tym roku była dość przyjazna choć dwa razy skropił nas deszcz. Nie na tyle jednak aby popsuć nam dobra zabawę! Podczas festynu każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie: zabawy zręcznościowe, turniej tenisa stołowego, konkursy plastyczne, loteria fantowa…

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki kucykiem oraz olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia. Każde dziecko miało okazję przyozdobić twarz kolorowym tatuażem i przez chwilę stać się ulubioną postacią z bajki lub zwierzątkiem. Oczywiście były również upominki, słodycze, dyplomy… Impreza zakończyła się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Festyn prowadziła Pani Monika z „Imprezowni” a dobrą zabawę uświetnił występ młodzieży ze stowarzyszenia Dr Clown! 

Jak co roku święto dzieci cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W naszym festynie wzięło udział ok. 200 dzieci z rodzin z problemem alkoholowym z wielu miejscowości z całego województwa.

Organizacja tego dnia nie byłaby możliwa, gdyby nie pomoc sponsorów: Gminy Miasta Toruń, Dyrektora WOTUiW, Gminy Zławieś Wielka, Gminy Miasta Lipno, grupy AA „Wola” z Obrowa, licznych sponsorów indywidualnych oraz pacjentów oddziału. Za każdą pomoc dziękujemy! Mamy nadzieję na dalszą współpracę i zapraszamy już za rok na kolejny Czerniewicki Dzień Dziecka!

Drukuj

All for Joomla All for Webmasters